0%

 

Skip to Content

Hakkımızda


Akıllı Lojistik, uzun yıllar boyunca elde edilen bilgi, deneyim ve tecrübe ile, sektörün sorunlarını çözmek, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri odaklı hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçlarını standartlaşmış hizmetler ile değil, farklılık yaratarak ve çözüm odaklı olarak yönetmeyi hedeflemektedir.

2009 yılından itibaren ulusal bazda hizmet vermekte olan Akıllı Lojistik, ilaç taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olup aynı zamanda soğuk hava taşımacılığı, gıda taşımacılığı, depolama konularında mikro ve makro hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Merkezi İzmir’de bulunan Akıllı Lojistik, 240 araçlık modern filosu, frigo taşımacılığında farklı derecelerde, 0 – 4 / 8 - 12 / 1 / -8 / -18 C, taşıma alt yapısı, ısı kontrollü lojistik taşımacılığı ve araç takip sistemi alt yapısı ile ulusal bazda hizmet vermektedir.  

Akıllı  Lojistik, tesis yatırımlarına önem vermektedir. İzmir (Balçova, Karşıyaka, Pınarbaşı, Yeşilyurt, Bornova) Manisa, Afyon, Denizli ve Muğla' da tesisleri bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Akıllı Lojistik, bunun için eğitimli personeli, modern araç filosu, araç takip entegre planlama sistemi gibi ileri teknolojik alt yapısı, steril araçları ve hijyenik koşulları ile kaliteli hizmeti standart olarak sunmaktadır. Müşterilerinin sevkiyatlarını planlar, istenilen minimum sürede teslimat noktalarına hasarsız bir şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Akıllı Lojistik, sunduğu özel katma değerli hizmetler ile, müşterilerinin farklı taleplerine sayısız çözüm sunabilmektedir. Bu çözümler, hizmet sürecinin başlangıcındaki müşterilerinden, son noktasındaki müşterilerine kadar, tüm ihtiyaç ve beklentilere göre belirlenmektedir. 

Akıllı Lojistik’in vermiş olduğu hizmetler; dağıtım öncesi hizmetler, depolama, ulaşım yönetimi, katma değerli hizmetler ve iletişim yönetimi çözümleridir. Bu hizmetler veya özel butik hizmetler planlanırken, optimizasyon tekniklerinden yararlanılır.

Amacımız; teknolojik alt yapımızla birlikte, zamanında, ekonomik ve şeffaf olarak, dinamik ve çözüm odaklı kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunmaktır. İşinizi, ticaretinizi ve markanızı geliştirmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için çözüm ortağı olarak çalışır.

Akıllı Lojistik, sizi ileri taşır.