0%

 

Skip to Content

Mikro / Makro Dağıtım Hizmetleri


Akıllı Lojistik, müşterilerine mikro ve makro dağıtım hizmetlerini sunmaktadır.

Müşterilerinin Türkiye geneline olan komple ve parsiyel taşımalarını kendi özmal ve kiralık araçları ile gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin depolarından, üretim tesislerinden ya da depolarımızdan şehir içi müşterilerine ve mağazalarına yaptıkları tüm sevkiyatlar ve route optimizasyonları, müşteri konsolidasyonu sağlanarak, kısa sürede, uygun maliyetle ve etkin bir şekilde yapılmaktadır.

Müşteri talebine göre başlangıçtan son noktaya kadar çözümler üretebildiğimiz operasyonlarımızda, ürünlerin belirli routelarla dağıtımın yanında talebe göre artık malzemelerin ve iadelerin toplanması, ambalaj vs geri dönüşümüne kadar çeşitli katma değerli hizmetler verilebilmektedir.

Akıllı Lojistik, iş hacmi ve projelere göre konsolide toplama veya teslimat rotaları oluşturarak verimli dağıtımı optimize edebilmekte ve dağıtım sürecini daha verimli hale getirebilmektedir. Bunun sonucunda, operasyonel verim artırılarak müşterilerimize maliyet avantajı yaratır.

Akıllı Lojistik müşterilerine vermiş olduğu butik hizmet, depolama ve diğer katma değerli hizmetlerle tüm süreçte verimlilik sağlamayı hedeflemektedir.